BESPLATNA PILOT APLIKACIJA ZA ZDRAVSTVENE RADNIKE – WeCare

Poštovani članovi Sindikata lekara i farmaceuta Srbije,

Zadovoljstvo nam je da predstavimo pilot aplikacije na kojoj se toliko dugo radilo – WeCare.

Aplikaciju WeCare, kreirao je tim evropskih zdravstvenih radnika da podrži zdravstvene radnike i pomogne očuvanju našeg fizičkog i mentalnog zdravlja.

Ovaj projekat u kom je kreirana aplikacija je zasnovan na široko rasprostanjenoj potrebi za ublažavanje preopterećenja zdravstvenih radnika i očuvanja njihovog fizičkog mentalnog zdravlja koje može biti narušeno stresom.

Svi upitnici su sertifikovani, a vaši lični podaci ni jednog trenutka neće biti prikupljani, te je Vasa anonimnost u potpunosti zaštićena.

Koriscenje aplikacije je potpuno besplatno.

Aplikaciju mozete preuzeti klikom na sledeci link

– Za android: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.dcnet.wecare&pcampaignid=web_share

– Za iOS: https://apps.apple.com/by/app/wecare-mind-and-heart/id6451919786

SR – Dobrodošli u aplikaciju WECARE, koju je kreirao konzorcijum evropskih zdravstvenih radnika da da podrži zdravstvene radnike I pomogne očuvanju vašeg mentalnog zdravlja na lako prihvatljiv način. Ovaj projekat u kom je kreirana aplikacija je zasnovan na široko rasprostanjenoj potrebi za ublažavanje preopterećenja zdravstvenih radnika I očuvanja njihovog mentalnog zdravlja koje može biti narušeno stresom. Da bi aplikacija bila što efikasnija, na početku će od vas biti zatraženo da date informacije o vašoj trenutnoj situaciji izloženosti stresu, te će vođeni put kroz aplikaciju biti usmeren prema vašim ličnim potrebama. Za upitnike su korišćeni sertifikovani upitnici, a vaši lični podaci ni jednog trenutka neće biti prikupljani. Vaša anonimnost je u potpunosti zaštićena. Koristite aplikaciju u fazi testiranja i veoma cenimo vaše povratne informacije, koje će od vas biti zatražene u samoj aplikaciji, kako bismo znali da li aplikacija postiže svoje ciljeve – da podrži vaše mentalno zdravlje i smanji vaš stres.

EN – Welcome to the WECARE app, which has been created by a consortium of European healthcare professionals to support you and your mental health attractively. The project to create the app was established due to the widespread need for mitigation of stress-related mental burden of health professionals. To be effective, at the beginning, you will be asked to provide information about your current situation, which will result in a guided path targeted at your personal needs. The questionnaires are scientifically proven and no personal data is collected at any time. Your anonymity is fully protected. You are using the app at the testing phase and we highly appreciate your feedback, which you will be asked for within the app, for us to know if the app is reaching its goals – to support your mental health reduce your stress, and value your society service.

IT – Benvenuti nell’app WECARE, creata da un consorzio di professionisti europei del settore sanitario per sostenere voi e la vostra salute mentale in modo stimolante. Il progetto di realizzazione dell’app è nato dall’esigenza diffusa di mitigare il carico mentale legato allo stress degli operatori sanitari. Per essere efficace, all’inizio vi verrà chiesto di fornire informazioni sulla vostra situazione attuale, da cui scaturirà un percorso guidato mirato alle vostre esigenze personali. I questionari sono scientificamente validi e non vengono raccolti dati personali in nessun momento. Il vostro anonimato è completamente protetto. State utilizzando l’applicazione in fase di test e apprezziamo molto il vostro feedback, che vi verrà richiesto all’interno dell’applicazione, affinché possiamo sapere se l’applicazione sta raggiungendo i suoi obiettivi: sostenere la vostra salute mentale, ridurre il vostro stress e valorizzare il vostro servizio per la società.

DE – Willkommen in der WECARE-App, die Sie und Ihre mentale Gesundheit auf attraktive Weise unterstützen soll. Das europäische Projekt zur Entwicklung der App wurde zur Minderung der stressbedingten mentalen Belastung von Gesundheitsfachkräften ins Leben gerufen. Wenn sie sich nicht wohl fühlen und ernsthafte Probleme oder negative Gedanken haben, wenden Sie sich bitte an eine lokale Beratungsstelle oder holen Sie sich psychologische Unterstützung! Sie werden zu Beginn gebeten, Informationen über Ihre aktuelle Situation bereitzustellen, was zu einem auf Ihre persönlichen Bedürfnisse zugeschnittenen Weg durch die App führt. Es werden zu keinem Zeitpunkt persönliche Daten gesammelt. Ihre Anonymität wird vollständig geschützt. Sie verwenden die App in der Testphase und wir schätzen Ihr Feedback sehr. Bitte beantworten Sie dazu die Fragen innerhalb der App, damit wir wissen, ob die App ihre Ziele erreicht – Ihre mentale Gesundheit zu unterstützen, Ihren Stress zu reduzieren und Ihren Beitrag für die Gesellschaft zu schätzen.

Tags: